zde se nacházíte:
Úvod > Ke stažení

Návody a tipy pro sklad a jeho řízení

Zjistěte, jak vytvořit spravedlivý a dostatečně motivační odměňovací systém pro zaměstnance ve skladu. Zlepšíte tak nejen efektivitu skladových procesů, ale i výsledky celého podniku.

Stáhnout příručku

Sen, nebo realita? Nasazení skladového softwaru nebylo nikdy jednodušší. Struktura systému LOKiA WMS umožňuje jeho vzdálené a bezkontaktní nasazení bez přítomnosti pracovníků dodavatele. Jak takové nasazení probíhá? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody? Zjistěte odpovědi ve webináři.

Zhlédnout webinář

Jak zamezit záměnám zboží? Jak eliminovat zdlouhavé vychystávání neboli "houbaření"? Jak pružně reagovat na sezónnost? Jak vyřešit úskalí propojení skladů na e-shop? O zkušenosti se skladováním se podělí 3 uznávaní odborníci.

Zhlédnout webinář

Zjistěte, jak správně označit skladové regály a skladové pozice jedinečnými adresami. Postavte se čelem narůstajícím prodlevám, chybovosti při vyskladnění zboží a vzrůstajícímu chaosu ve skladu.

Stáhnout příručku

Jak vybrat ze stovek nabízených čteček čárových kódů tu, která nejlépe vyhoví vašim skladovým procesům? Odstraňte chybovost a zrychlete příjem a vyskladnění zboží s pomocí čtečky čárových kódů.

Stáhnout příručku

Zjistěte, jak jednoduše provést inventuru skladových zásob a jak se vyvarovat nejběžnějším problémům. Co všechno je potřeba připravit k průběžné či roční inventuře a jak správně zpracovat výsledky?

Stáhnout příručku

Inspirujte se, jak zjednodušit evidenci šarží, expirací, sériových nebo výrobních čísel. Mějte zaznamenané údaje o zásobách a jejich pohybech k zpětnému dohledání důležitých informací. Dodržujte traceabilitu, zákonné i obchodní podmínky spojené se skladováním.

Stáhnout příručku

Jak probíhá implementace LOKIA WMS, která vede k úspěšnému nasazení a plynulému používání software pro řízení skladu? Na základě ověřených postupů jsme vytvořili metodiku LOKIA Go, která minimalizuje projektová rizika a zaručuje nasazení systému za jeden den.

Stáhnout příručku