zde se nacházíte:
Úvod > Ke stažení

Návody a tipy pro sklad a jeho řízení

Zjistěte, jak správně označit skladové regály a skladové pozice jedinečnými adresami. Postavte se čelem narůstajícím prodlevám, chybovosti při vyskladnění zboží a vzrůstajícímu chaosu ve skladu.

Stáhnout příručku

Jak vybrat ze stovek nabízených čteček čárových kódů tu, která nejlépe vyhoví vašim skladovým procesům? Odstraňte chybovost a zrychlete příjem a vyskladnění zboží s pomocí čtečky čárových kódů.

Stáhnout příručku

Zjistěte, jak jednoduše provést inventuru skladových zásob a jak se vyvarovat nejběžnějším problémům. Co všechno je potřeba připravit k průběžné či roční inventuře a jak správně zpracovat výsledky?

Stáhnout příručku

Inspirujte se, jak zjednodušit evidenci šarží, expirací, sériových nebo výrobních čísel. Mějte zaznamenané údaje o zásobách a jejich pohybech k zpětnému dohledání důležitých informací. Dodržujte traceabilitu, zákonné i obchodní podmínky spojené se skladováním.

Stáhnout příručku

Jak probíhá implementace LOKIA WMS, která vede k úspěšnému nasazení a plynulému používání software pro řízení skladu? Na základě ověřených postupů jsme vytvořili metodiku LOKIA Go, která minimalizuje projektová rizika a zaručuje nasazení systému za jeden den.

Stáhnout příručku