zde se nacházíte:
Úvod > Ke stažení

Návody a tipy pro sklad a jeho řízení

I přes veškeré výhody řízeného skladování stále některé společnosti se zavedením skladového systému váhají. Jaké jsou jejich nejčastější obavy? A jsou opravdu relevantní?

Stáhnout e-book

Co to znamená provozovat skladový systém v cloudu? A jaké jsou jeho funkční a finanční výhody a nevýhody v porovnání s běžným on-premise způsobem?

Stáhnout e-book

Pro předvánoční období v e-commerce je typické zvýšení počtu objednávek a na ně vázaných vratek, najímají se sezónní zaměstnanci a sklady přecházejí do nonstop provozu. Jak se v tomto shonu vyvarovat záměnám zboží a kolísání rychlosti expedice, aby byly objednávky vyřízeny v čas a zákazník byl spokojen?

Zhlédnout webinář

Jakou strategii zaskladňování nejlépe zvolit při příjmu zboží na sklad? Které jsou ty nejpoužívanější a jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Inspirujte se v našem e-booku.

Stáhnout e-book

Zjistěte, jak vytvořit spravedlivý a dostatečně motivační odměňovací systém pro zaměstnance ve skladu. Zlepšíte tak nejen efektivitu skladových procesů, ale i výsledky celého podniku.

Stáhnout e-book

Sen, nebo realita? Nasazení skladového softwaru nebylo nikdy jednodušší. Struktura systému LOKiA WMS umožňuje jeho vzdálené a bezkontaktní nasazení bez přítomnosti pracovníků dodavatele. Jak takové nasazení probíhá? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody? Zjistěte odpovědi ve webináři.

Zhlédnout webinář

Jak zamezit záměnám zboží? Jak eliminovat zdlouhavé vychystávání neboli "houbaření"? Jak pružně reagovat na sezónnost? Jak vyřešit úskalí propojení skladů na e-shop? O zkušenosti se skladováním se podělí 3 uznávaní odborníci.

Zhlédnout webinář

Zjistěte, jak správně označit skladové regály a skladové pozice jedinečnými adresami. Postavte se čelem narůstajícím prodlevám, chybovosti při vyskladnění zboží a vzrůstajícímu chaosu ve skladu.

Stáhnout e-book

Jak vybrat ze stovek nabízených čteček čárových kódů tu, která nejlépe vyhoví vašim skladovým procesům? Odstraňte chybovost a zrychlete příjem a vyskladnění zboží s pomocí čtečky čárových kódů.

Stáhnout e-book

Zjistěte, jak jednoduše provést inventuru skladových zásob a jak se vyvarovat nejběžnějším problémům. Co všechno je potřeba připravit k průběžné či roční inventuře a jak správně zpracovat výsledky?

Stáhnout e-book

Inspirujte se, jak zjednodušit evidenci šarží, expirací, sériových nebo výrobních čísel. Mějte zaznamenané údaje o zásobách a jejich pohybech k zpětnému dohledání důležitých informací. Dodržujte traceabilitu, zákonné i obchodní podmínky spojené se skladováním.

Stáhnout e-book

Jak probíhá implementace LOKIA WMS, která vede k úspěšnému nasazení a plynulému používání software pro řízení skladu? Na základě ověřených postupů jsme vytvořili metodiku LOKIA Go, která minimalizuje projektová rizika a zaručuje nasazení systému za jeden den.

Stáhnout e-book