zde se nacházíte:
Úvod > Čtečka kódů

Čtečka čárových kódů

Váš pomocník pro rychlé a bezchybné skladování

Čtečka čárových kódů (mobilní terminál) pozná typ zboží, ukáže obsah skladové přihrádky a bez nutnosti použití papíru zaeviduje zboží a jeho pohyby ve skladu.

Jednoduchost

Snadné použití a řízení skladníků pomocí úkolů, jejichž seznam mají stále po ruce.

Bezchybnost

Přesná evidence zboží a všech jeho pohybů na skladě pomocí využití čárových kódů.

Rychlost

Naskladnění i vyskladnění zboží načtením čárového kódu, které je mnohonásobně rychlejší oproti klávesnicovému zadávaní dat.

Flexibilita

Mnohoúčelová, spolehlivá a odolná technologie v nejrůznějších pracovních podmínkách.

Hledáte systém pro řízení skladu se čtečkami čárových kódů?

Rádi vám poskytneme více informací o skladovém systému LOKIA WMS, díky kterému můžete rychle a jednoduše začít používat čtečky ve skladu.

Čtečka čárových kódů pro skladovou evidenci

Skladový systém LOKIA disponuje klientskou aplikací pro čtečky čárových kódů s operačními systémy Windows CE. Součástí služby je volitelně dodávka mobilních terminálů. Specializujeme se na dodávky čteček čárových kódů Zebra (dříve Motorola).

Zebra MC 3200

Špičkový mobilní terminál, který vyniká svou rychlostí, odolností a výbornými technickými vlastnostmi. Skladníci ocení praktickou pistolovou rukojeť.

Zebra MC 2180

Lehký a kvalitní mobilní terminál splňující náročné podmínky ve skladu a zároveň disponující požadovanými funkcemi pro bezproblémové využití skladového software LOKIA.

Stačí zapnout, připojit k Wi-Fi a snímat

Čtečka komunikuje a zasílá informace přes Wi-Fi síť. Veškeré nasnímané údaje jsou okamžitě k dispozici v aplikaci LOKIA WMS a naopak.

Software pro čtečku čárových kódů je nedílnou součástí služby pro řízení skladu LOKIA WMS. Čtečku dodáváme již připravenou k okamžitému použití pro skladovou evidenci.