zde se nacházíte:
Úvod > Čtečka kódů

Čtečka čárových kódů

Váš pomocník pro rychlé a bezchybné skladování

Čtečka čárových kódů (mobilní terminál) pozná typ zboží, ukáže obsah skladové přihrádky a bez nutnosti použití papíru zaeviduje zboží a jeho pohyby ve skladu.

Jednoduchost

Snadné použití a řízení skladníků pomocí úkolů, jejichž seznam mají stále po ruce.

Bezchybnost

Přesná evidence zboží a všech jeho pohybů na skladě pomocí využití čárových kódů.

Rychlost

Naskladnění i vyskladnění zboží načtením čárového kódu, které je mnohonásobně rychlejší oproti klávesnicovému zadávaní dat.

Flexibilita

Mnohoúčelová, spolehlivá a odolná technologie v nejrůznějších pracovních podmínkách.

Hledáte systém pro řízení skladu se čtečkami čárových kódů?

Rádi vám poskytneme více informací o skladovém systému LOKiA WMS, díky kterému můžete rychle a jednoduše začít používat čtečky ve skladu.

Čtečka čárových kódů pro skladovou evidenci

Skladový systém LOKiA WMS disponuje klientskou aplikací pro čtečky čárových kódů s operačními systémy Windows CE a Android. Součástí služby je i jejich volitelná dodávka. Specializujeme se na dodávky čteček čárových kódů společnosti Zebra.

Zebra MC 2200

Moderní a spolehlivý mobilní terminál vyznačující se vysokou výdrží a kvalitou. Disponuje praktickou rukojetí, jejíž pohodlnost ocení všichni zaměstnanci ve skladu.

Zebra TC 20

Lehký a kvalitní mobilní terminál splňující náročné podmínky ve skladu a zároveň disponující požadovanými funkcemi pro bezproblémové využití skladového software LOKiA.

Stačí zapnout, připojit k Wi-Fi a snímat

Čtečka komunikuje a zasílá informace přes Wi-Fi síť. Veškeré nasnímané údaje jsou okamžitě k dispozici v aplikaci LOKiA WMS a naopak.
Software pro čtečku čárových kódů je nedílnou součástí služby pro řízení skladu LOKiA WMS. Čtečku dodáváme již připravenou k okamžitému použití pro skladovou evidenci.